Od poniedziałku 18 stycznia 2021 r. konsultacje dla uczniów klas VIII z przedmiotów egzaminacyjnych: język polski, język nowożytny, matematyka będą się odbywać według nowego harmonogramu. Ze względu na ograniczoną liczbę uczestników (konsultacje mogą się odbywać w w małych grupach do 5 osób), uczniowie chcący w nich uczestniczyć muszą wcześniej "umówić się" z nauczycielem przedmiotu poprzez dziennik elektroniczny.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Ministerstwa Zdrowia od poniedziałku, 18 stycznia 2021 r. uczniowie klas I-III będą uczyć się w trybie stacjonarnym. W związku z tym w naszej szkole nastąpi przeorganizowanie pracy uczniów klas I, II i III. Nastąpi również zmiana przydziału sal lekcyjnych i szatni:

Obrazek 2020-12-20 00:08:24

Kochani Uczniowie, drodzy Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy!

Zbliżają się najbardziej rodzinne, ciepłe i magiczne święta. Z tej okazji pragniemy życzyć Wam zdrowia, radości, wytchnienia. Niech ten szczególny czas przyniesie spełnienie, odpoczynek i wiarę w lepsze jutro. Niech Nowonarodzona Dziecina błogosławi wszystkim, a cicha kolęda daje nadzieję. Zaś na każdy dzień kolejnego roku - realizacji marzeń, planów i zamierzeń. Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Janowie Lubelskim.

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W szkole również - choć w tym roku w bardzo niewielkim stopniu - pojawiają się oznaki ich rychłego nadejścia.

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 27 listopada 2020 r., w tym roku szkolnym ferie zimowe dla uczniów z całego kraju odbędą się w jednym terminie i potrwają od 4 do 17 stycznia 2021 r.