Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele i Wychowawcy, Pracownicy Oświaty, Drodzy Uczniowie i Rodzice, 26 czerwca 2020 r. we wszystkich szkołach kończy się Rok Szkolny 2019/2020.

Czy był to pierwszy, kolejny, czy ostatni rok edukacji – każdy rok szkolny  to czas wytężonej pracy i wysiłku.
Pod wieloma względami tegoroczne wakacje będą różnić się od tych, które znamy, podobnie jak inny niż poprzednie był rok szkolny 2019/2020.

Aby ograniczyć niebezpieczeństwo związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, od połowy marca tradycyjne zajęcia dydaktyczno-wychowawcze zostały zawieszone.  Przejście na system zdalnego nauczania było ogromnym wyzwaniem, zarówno dla Dyrekcji, nauczycieli jak i uczniów, a także rodziców.
Dziękuję Dyrekcji za zorganizowanie pracy w niecodziennych warunkach i za wspieranie nauczycieli. Nauczycielom i wychowawcom dziękuję za profesjonalizm i pełne zaangażowanie w wykonywaniu misji edukacyjnej.
Dziękuję za całoroczną pracę, za zaangażowanie, kreatywność i determinację, wszystkim osobom, które przez ten czas z entuzjazmem, zapałem i poświęceniem wykonywali swoje obowiązki.
Rodzicom dziękuję za wzorową współpracę.
Uczniom gratuluję promocji do kolejnej klasy i szybkiego opanowania nauki zdalnej. 

Drodzy Ósmoklasiści!
Z okazji ukończenia nauki w szkole podstawowej składam serdeczne gratulacje i życzę Wam szczęścia, niech Wasz wysiłek i Wasza wytrwałość w pogłębianiu wiedzy przyniosą kolejne sukcesy w życiu, a nowa szkoła była radosna, przyjazna i pomogła Wam realizować marzenia!

Życzę bezpiecznych i radosnych wakacji!!!

 

Przekazuję wyrazy szacunku i uznania

                  Cezary Duma