Harmonogram konsultacji nauczycieli z uczniami klas IV - VIII w okresie zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych (od 1 czerwca 2020 r.)

GODZ.

PONIEDZIAŁEK

nr sali

WTOREK

nr sali

ŚRODA

nr sali

CZWARTEK

nr sali

PIĄTEK

nr sali

9:00-10:00

1. Marek Flis

2. Katarzyna Małek

3. Ewa Kurasiewicz

4. Elżbieta Krzysztoń

11C

12C

13C

14C

1. Katarzyna Orzeł

2. Tadeusz Lachawiec

3. Jarosław Kańkowski

4. Agnieszka Kicińska

5. Beata Gałus

11C

12C

pokój

n-li w-f

21C

1. Małgorzata Kraj

2. Agnieszka Banasiak-Wiśniewska

3. Iwona Kokoszka.

4. Justyna Kałamajka-Krzosek

5. Iwona Krzos

6. Wioletta Sołtys

7.Anna Chałabis

8. Joanna Kulpa

11C

12C

13C

22C

23C

24C

25C

stołówka

1. Zbigniew Kiszka

2. Jadwiga Flis

3. Dubiel Jacek

12C

14C

13C

1. Boryński Ryszard

pokój n-li w-f

9:30-10:30

1. Dorota Styk

2 Joanna Kowal

3.Jadwiga Tyra

21C

25C

24C

1. Ewa Wiechnik

2. Zbigniew Czajkowski

 

3. Andrzej Bucior

4. Aneta Sydor-Burda

13C

pokój

n-li w-f

22C

23C

1. Regina Bratkowska

2. Barbara Czarny

3. Robert Bratkowski

14C

21C

pokój

n-li 

w-f

   

1.Stefania Wójcik

11C

10:00-11:00

1. Katarzyna Surtel

2. Ewa Kulpa

22C

23C

1. Mariusz Widz

2. Andrzej Jakubiec

 

3. Elżbieta Orzeł

14C

pokój   n-l w-f

24C

1. Grzegorz Boliński

2. Małgorzata Lewczuk

3. Tomasz Hulak

11C

pokój

n-li

w-f

1. Andrzej Tomczyk

2. Agnieszka Trytek

11A

11C

 

 

10:30-11:30

1. Agnieszka Maksim

2. Grażyna Kras

3.Marzena Sadecka

11C

12C

p. n-li w-f

1. Elżbieta Nowakowska

2. Joanna Rosińska

11C

21C

1. Zofia Zezulińska

2. Grzegorz Sowa

13C

pokój

n-li

w-f

   

 

 

11:00-12:00

1. Iwona Zezulińska-Sowa 

 13C

1. Ewa Chmiel

2. Anna Targońska

3.Małgorzata Ciupak

12C

13C

22C

1. Bożena Mędrek

2. Jadwiga Chróściel

3. Anna Kuśmierczyk

11C

12C

24C

 

 

 

 

11:30-12:30

       

1. Adam Wiechnik

2. Urszula Wiechnik

23C

22C

   

 

 

12:00-13:00

 

 

 

 

1. Daniel Wołoszyn

2. Aneta Knap

3. Krystyna Ćwiek

13C

25C

14C

 1. Urszula Golec

 11C

 

 

12:30-13:30

               

 

 

13:00-14:00

 

 

 

     

 1. Krzysztof Biżek

14C

 

 

BIBLIOTEKA SZKOLNA będzie czynna w każdy poniedziałek w godzinach od 10:00-12:00. Na tym etapie biblioteka będzie czynna tylko w celu wypożyczania książek i należy umawiać się przez dzienniczek elektroniczny na konkretną godzinę z p. Katarzyną Podkańską. Zwroty podręczników oraz innych wypożyczonych książek odbywać się będą w późniejszym, podanym przez szkołę terminie.