Rekrutacyjne postępowanie uzupełniające na rok szkolny 2020/2021 do Publicznego Przedszkola nr 4 w Janowie Lubelskim

Od dnia 09.04.2020 r. do 17.04.2020 r. zainteresowani Rodzice mogą złożyć wniosek o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

W trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin wypełnione wnioski o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami należy przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w formie skan/zdjęcie.

Dokumenty:

Wniosek o przyjęcie do przedszkola
Wzory oświadczeń
oświadczenie o zamieszkaniu
informacja o przetwarzaniu danych osobowych

(wymienione tu dokumenty są w załącznikach)