NIE DOTYCZY OSÓB SKŁADAJĄCYCH DEKLARACJĘ O KONTYNUACJI WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

W trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin o wyniki rekrutacji (listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkola) proszę dowiadywać się telefonicznie w sekretariacie szkoły, nr telefonu 15 8724 318.

Gdy kandydat został zakwalifikowany, co nie jest jednoznaczne z jego przyjęciem, składają Państwo oświadczenie woli przyjęcia zgodnie z harmonogramem (23.03.-27.03.2020 r.).

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną oświadczenie woli przyjęcia (plik do pobrania) po wypełnieniu proszę przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w formie skan/zdjęcie. W tytule wiadomości proszę wpisać numer wniosku (informacja w sekretariacie szkoły).

Wyniki rekrutacji - lista dzieci przyjętych do przedszkola

Dyrektor szkoły
Agnieszka Trytek

 Potwierdzenie woli uczęszczania dziecka do przedszkola