Kadra szkoły 2020/21

Dyrektor szkoły

Sołtys Wioletta - nauczyciel języka polskiego, oligofrenopedagog

Zastępcy dyrektora:

  1. Krzos Iwona - nauczyciel języka angielskiego, oligofrenopedagog  
  2. Matysek Bożena - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog, terapeuta pedagogiczny
  3. Tomczyk Andrzej - nauczyciel wiedzy o społeczeństwie, wychowania do życia w rodzinie, muzyki, plastyki, pedagog opiekuńczo-wychowawczy
  4. Walas Iwona - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, informatyki/edukacji informatycznej, gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, oligofrenopedagog, terapeuta SI

Kierownik świetlicy:

  • Kuśmierczyk Grażyna - pedagog opiekuńczo-wychowawczy, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, informatyki/edukacji informatycznej, wychowania do życia w rodzinie

Nauczyciele i wychowawcy:

  1. Banasiak-Wiśniewska Agnieszka - nauczyciel języka polskiego, oligofrenopedagog, pedagog opiekuńczo-wychowawczy, rewalidator, terapeuta osób z autyzmem, terapeuta ręki, edukator i rehabilitator osób z niepełnosprawnością intelektualną
  2. Bartoszek Zofia - pedagog opiekuńczo-wychowawczy, nauczyciel - bibliotekarz, ekonomista płac, prac i spraw socjalnych, żywienie człowieka
  3. Bielecka Anna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog
  4. Biżek Krzysztof - nauczyciel plastyki, techniki
  5. Boliński Grzegorz - nauczyciel informatyki, techniki
  6. Boryński Ryszard - nauczyciel wych. fiz., instruktor nauki pływania
  7. Bratkowska Regina - nauczyciel języka polskiego oraz informatyki
  8. Bratkowski Robert - nauczyciel wych. fiz. i gimnastyki korekcyjnej, instruktor nauki pływania
  9. Bucior Andrzej - nauczyciel przyrody
  10. Bucior Elżbieta - nauczyciel – bibliotekarz
  11. s. Byszuk Katarzyna – nauczyciel religii
  12. Chałabis Anna- psycholog, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  13. Chmiel Ewa - pedagog, terapeuta pedagogiczny, oligofrenopedagog
  14. Chmiel Grażyna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog
  15. Chmiel Karolina - oligofrenopedagog z edukacją wczesnoszkolną, rewalidator i edukator osób ze spektrum autyzmu
  16. Chmiel Maria - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  17. Chróściel Jadwiga - nauczyciel języka niemieckiego, oligofrenopedagog
  18. Ciupak Małgorzata - nauczyciel religii
  19. Czarny Barbara - nauczyciel języka polskiego, oligofrenopedagog
  20. Czerniak Elżbieta - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej
  21. Ćwiek Krystyna - nauczyciel przyrody, geografii, logistyki
  22. Drąg Klaudia – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej
  23. Dubiel Jacek - nauczyciel muzyki, wychowania fizycznego
  24. Fac Małgorzata - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog, terapeuta pedagogiczny
  25. Flis Jadwiga - nauczyciel przyrody, biologii, oligofrenopedagog
  26. Flis Marek - nauczyciel języka niemieckiego
  27. Gałus Beata - nauczyciel matematyki, informatyki, fizyki
  28. Golec Urszula - nauczyciel matematyki, oligofrenopedagog
  29. Hulak Tomasz - nauczyciel wych. fiz., gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej
  30. Jakubiec Andrzej - nauczyciel wych. fiz., instruktor nauki pływania
  31. Jargiło Olga - pedagog opiekuńczo-wychowawczy, terapeuta pedagogiczny, oligofrenopedagog, rewalidator i edukator osób ze spektrum autyzmu w tym z Zespołem Aspergera i innymi całościowymi zaburzeniami
  32. Jarosz Joanna - nauczyciel-bibliotekarz, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej
  33. Jednac Anna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, przyrody i geografii, oligofrenopedagog
  34. Kałamajka-Krzosek Justyna - nauczyciel języka angielskiego
  35. Kańkowski Jarosław - nauczyciel wych. fiz., instruktor nauki pływania
  36. Kaproń Grażyna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, oligofrenopedagog
  37. Kaproń Marzena - nauczyciel religii, informatyki, oligofrenopedagog
  38. Kicińska Agnieszka - nauczyciel wych. fiz., oligofrenopedagog, instruktor nauki pływania
  39. Kierepka Teresa - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, pedagog opiekuńczo-wychowawczy
  40. Kiszka Zbigniew - nauczyciel historii, techniki, edukacji dla bezpieczeństwa
  41. Knap Aneta - nauczyciel języka angielskiego
  42. Kokoszka Andrzej - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog
  43. Kokoszka Iwona - nauczyciel języka angielskiego, języka polskiego
  44. ks. Kołodziej Łukasz - nauczyciel religii
  45. Kowal Joanna - nauczyciel religii, pedagog opieuńczo-wychowawczy
  46. Kraj Małgorzata - nauczyciel matematyki, informatyki
  47. Kras Grażyna - nauczyciel języka francuskiego, oligofrenopedagog
  48. Krzysztoń Elżbieta - nauczyciel matematyki, oligofrenopedagog
  49. Kulpa Elżbieta - nauczyciel języka angielskiego, zajęć edukacyjnych w przedszkolu i klasach I-III
  50. Kulpa Ewa - nauczyciel języka angielskiego
  51. Kulpa Joanna - nauczyciel historii, nauczyciel-bibliotekarz
  52. Kulpa Włodzimierz - nauczyciel wych. fiz., instruktor nauki pływania
  53. Kurasiewicz Ewa - nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie, wychowana do życia w rodzinie
  54. Kuśmierczyk Anna - nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie, wychowania do życia w rodzinie, oligofrenopedagog
  55. Kusz Aleksandra – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej
  56. Kuźnicka Ala - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, plastyki i muzyki
  57. Kwiecień Anna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowania fizycznego
  58. Lachawiec Katarzyna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, informatyki/edukacji informatycznej, muzyki i plastyki, oligofrenopedagog
  59. Lachawiec Tadeusz - nauczyciel informatyki, techniki
  60. Lalik Joanna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, plastyki i muzyki
  61. Lasek Irena - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, języka angielskiego na wczesnoszkolnym etapie nauczania, instruktor zespołów teatralnych
  62. Lewczuk Małgorzata - nauczyciel wych. fiz, instruktor nauki pływania
  63. Maiło Teresa - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej
  64. Maksim Agnieszka - nauczyciel języka angielskiego
  65. Małek Dorota – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, psychopedagog
  66. Małek Katarzyna - nauczyciel matematyki, oligofrenopedagog, surdopedagog, terapeuta osób z autyzmem, edukator i rehabilitator osób z niepełnosprawnością intelektualną
  67. Małysz Wioletta - nauczyciel muzyki, plastyki, edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, pedagog opiekuńczo-wychowawczy
  68. Mędrek Bożena - nauczyciel geografii, oligofrenopedagog
  69. Nieborak Grzegorz - nauczyciel wych. fiz.
  70. Nowakowska Elżbieta - nauczyciel fizyki, techniki
  71. Orzeł Elżbieta - nauczyciel języka polskiego, oligofrenopedagog
  72. Orzeł Katarzyna - nauczyciel matematyki, oligofrenopedagog, edukator i rehabilitator osób z niepełnosprawnością intelektualną
  73. Paleń Iwona - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog
  74. Pikula Agnieszka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz zdrowotnej, terapeuta pedagogiczny
  75. Pietraszuk Dorota - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog
  76. Podkańska Katarzyna - nauczyciel-bibliotekarz
  77. Rosińska Joanna - nauczyciel matematyki, informatyki, oligofrenopedagog, edukator i rehabilitator osób z niepełnosprawnością intelektualną
  78. Rzędzicka-Stolarz Beata - nauczyciel języka polskiego, nauczyciel-bibliotekarz, rewalidator
  79. Sadecka Marzena - nauczyciel wych. fiz., instruktor nauki pływania, terapeuta SI
  80. Serafin Agnieszka - nauczyciel języka angielskiego
  81. Skakuj Krzysztof - nauczyciel matematyki, wychowawca świetlicy
  82. Sobótka Elżbieta - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, pedagog opiekuńczo-wychowawczy, oligofrenopedagog, nauczyciel języka migowego, edukator i rehabilitator osób z niepełnosprawnością intelektualną
  83. Sokół Anna - wychowawca świetlicy, nauczyciel języka polskiego, nauczyciel-bibliotekarz, oligofrenopedagog
  84. Sowa Grzegorz - nauczyciel wych. fiz., instruktor nauki pływania
  85. Spychała Ewa - logopeda, nauczyciel języka polskiego, języka angielskiego, oligofrenopedagog
  86. Staszewska Anna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, logopeda, terapeuta pedagogiczny, rewalidator
  87. Stefanek Małgorzata – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, pedagog, oligofrenopedagog
  88. Stolarz Marzena - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, informatyki/edukacji informatycznej, oligofrenopedagog
  89. Sulowska Joanna - tyflopedagog
  90. Styk Dorota - nauczyciel matematyki, edukacji wczesnoszkolnej, terapeuta osób z autyzmem
  91. ks. Surowiec Paweł - nauczyciel religii
  92. Surtel Katarzyna - nauczyciel biologii, oligofrenopedagog
  93. Sydor-Burda Aneta - nauczyciel języka polskiego, terapeuta pedagogiczny
  94. Świątek Monika - nauczyciel języka niemieckiego, oligofrenopedagog
  95. Targońska Anna - nauczyciel języka polskiego, oligofrenopedagog
  96. Trytek Agnieszka - nauczyciel historii, oligofrenopedagog
  97. Tyra Jadwiga - nauczyciel religii, edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog
  98. Widz Mariusz - nauczyciel historii, edukacji dla bezpieczeństwa, nauczyciel-bibliotekarz
  99. Widomska Ewa - nauczyciel matematyki, oligofrenopedagog
  100. Wiechnik Adam - nauczyciel muzyki, wychowania fizycznego
  101. Wiechnik Ewa - nauczyciel języka polskiego, oligofrenopedagog
  102. Wiechnik Urszula - nauczyciel muzyki, oligofrenopedagog
  103. Wieleba Justyna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, oligofrenopedagog
  104. Wojtan Iwona - pedagog opiekuńczo-wychowawczy, terapeuta pedagogiczny, nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
  105. Wołoszyn Daniel - nauczyciel języka angielskiego
  106. Woźnica Monika - nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie, oligofrenopedagog, nauczyciel-bibliotekarz, terapeuta osób z autyzmem
  107. Wójcik Stefania - nauczyciel plastyki
  108. Zezulińska Zofia - nauczyciel chemii, oligofrenopedagog
  109. Ziółkowska Irena - pedagog opiekuńczo-wychowawczy, terapeuta pedagogiczny nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
  110. Żytko Anna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog