W XX Międzywojewódzkiej Wystawie Akwareli im. M. Strońskiego w Rzeszowie organizowanej z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę Stefania Wójcik otrzymała wyróżnienie i nagrodę za swoją pracę.

W uroczystym Finisażu, który odbył się dn 24.X.2018 r. o godz 17 w WDK w Rzeszowie uczestniczyło wielu znakomitych gości oraz osoby biorące udział w tym prestiżowym konkursie z Białegostoku, Słupska, Krosna, Lublina, Jasła ,Głogowa , Puław, Świdnika, itd. Poziom konkursu był wysoki gdyż rywalizowali ze sobą artyści profesjonalni, nauczyciele akademiccy i nauczyciele innych szczebli oświaty. Tematyka dotyczyła ukazania ciekawych wschodnich zakątków naszej ojczyzny tzw ,,Ściany Wschodniej’’. Cieszy fakt, że uroki naszej Ziemi Janowskiej prezentowane w trudnej technice akwareli zachwycają nie tylko nas mieszkańców.