W dniu 19 czerwca 2020 roku, w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się Podsumowanie Konkursów Przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2019/2020

przez Lubelskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Gospodarzem uroczystości, która miała na celu uhonorowanie laureatów konkursów przedmiotowych, podziękowanie nauczycielom oraz dyrektorom szkół za pracę dydaktyczną  i wychowawczą z uczniami, była Pani Teresa Misiuk - Lubelski Kurator Oświaty.

Wśród nagrodzonych nie zabrakło młodzieży z Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Zamoyskiego w Janowie Lubelskim.

W imieniu nagrodzonych uczniów oraz nauczycieli podziękowania odebrała pani dyrektor Agnieszka Trytek, która w dniu 22 czerwca 2020 roku wręczyła nagrodzonym stosowne zaświadczenia. Tytuł laureata otrzymali:

UCZEŃ

NAUCZYCIEL

Rosiński Antoni - kl. 8b

Konkurs biologiczny

Konkurs geograficzny

pani Katarzyna Surtel
pani Bożena Mędrek

Radomski Maciej - kl. 8d

Tomecka Anna - kl. 8a

Emilie Zielonka - kl. 8e

Konkurs języka francuskiego

pani Grażyna Kras

Kuśmierczyk Szymon - kl. 7a

Konkurs historyczny

pani Joanna Kulpa

Konkursy kuratoryjne z pewnością należą do najbardziej prestiżowych konkursów i sukcesy na szczeblu wojewódzkim stanowią potwierdzenie szerokiej wiedzy uczniów, a tytuł laureata otwiera im drogę do najlepszych szkół średnich.

Na wyróżnienie, oprócz wyżej wymienionych laureatów, zasługują także tegoroczni finaliści:

UCZEŃ

NAUCZYCIEL

Mak Katarzyna

Konkurs fizyczny

Rosiński Antoni

pani Elżbieta Nowakowska

Konkurs języka angielskiego

Krzos Marcelina

pani Agnieszka Maksim

Fijałkowska Julia

pani Agnieszka Banasiak- Wiśniewska

Tomecka Anna

pani Regina Bratkowska

Rosiński Antoni

pani Agnieszka Banasiak- Wiśniewska

Słowa szacunku i uznania należą się również Rodzicom oraz Nauczycielom, którzy wychowują, inspirują i pomagają w rozwijaniu młodych talentów.

Dyrekcja szkoły