Miłosz Burda - uczeń klasy III d z naszej szkoły nie miał sobie równych. Bez problemów pokonał wszystkich swoich przeciwników i na Indywidualnych Mistrzostwach Województwa w badmintonie  01.12.2019r. w Ludwinie zajął I miejsce 

https://lublin.tvp.pl/45580223/zagrali-w-ludwinie-turniej-wojewodzki-w-badmintonie 

Podsumowując: Nasza szkoła wypadła bardzo dobrze, ponieważ pozostali reprezentanci naszej szkoły po zaciętych pojedynkach zajęli również wysokie lokaty.

Z rąk Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego oraz Prezesa Polskiego Związku Badmintona Marka Krajewskiego zwycięzcy otrzymali puchary i medale a pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Wspomnieć należy, że do sukcesu Miłosza przyczynił się jego tata, który pokazał, nauczył, ćwiczył i doskonalił jego umiejętności.

Gratulujemy Miłoszowi jego rodzicom i sobie również.

Jesteśmy z Ciebie dumni i życzymy dalszych sukcesów.