We wtorek, 10 grudnia 2019 roku, w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów marszałka województwa lubelskiego.

Program stypendialny – „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2019-2020” skierowany jest do uczniów szczególnie uzdolnionych, w zakresie przynajmniej jednego spośród przedmiotów przyrodniczych, informatycznych lub języków obcych i matematyki.W ramach programu Zarząd Województwa Lubelskiego przyznał 500 stypendiów. Stypendia podzielono następująco: 101 stypendiów dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz 399 stypendiów dla uczniów trzy- i czteroletnich liceów ogólnokształcących.

Nie zabrakło oczywiście dwuosobowej reprezentacji z naszej szkoły, którzy spełnili wymagane regulaminem kryteria i uzyskali bardzo wysoką punktację w postępowaniu kwalifikacyjnym.

Uczniowie: Antoni Rosiński kl.8b i Anna Tomecka kl. 8a znaleźli się w gronie najlepszych uczniów w województwie biorących udział w tym programie.

Certyfikaty stypendialne wyróżnionej młodzieży wręczył Wicemarszałek Województwa Michał Mulawa. Dyplom uznania Zarządu Województwa Lubelskiego otrzymała również Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Zamoyskiego w Janowie Lubelskim. Stypendystom serdecznie gratulujemy.

  

 

 

 

nauczyciele