Sukcesem zakończył się występ Dawida Krzysztonia – ucznia klasy II b, który 27 października 2019 roku wystąpił w Gminnym Ośrodku Kultury w Modliborzycach w eliminacjach regionalnych 20 Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Piosenki Jana Wojdaka”.

W koncercie wystąpiło 67 wykonawców w czterech kategoriach wiekowych. Oprócz pomysłodawcy festiwalu, Kawalera Orderu Uśmiechu Jana Wojdaka, niedzielne występy młodych wokalistów oceniali: muzyk, redaktor muzyczny Radia Kielce Małgorzata Janiszewska oraz muzyk i kompozytor Rafał Rzeźnikiewicz. Patronami medialnymi eliminacji byli: Polskie Radio Lublin i TVP3 Lublin. Dawid otrzymał nominację do występu w Koncercie Finałowym w Krakowie. 9 listopada 2019 roku młody artysta wystąpił w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie w jubileuszowym koncercie finałowym, gdzie zdobył wyróżnienie specjalne. Gratulujemy Dawidowi osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów wokalnych.