Dnia 23 maja 2019 roku w Janowskim Ośrodku Kultury odbyły się powiatowe eliminacje 38. Małego Konkursu Recytatorskiego. Naszą szkołę reprezentowało 22 uczniów.

 W kategorii klas I – III miejsce I zajęła Katarzyna Kuźnicka - uczennica kl. I b, której opiekunem jest p. Anna Kwiecień. Tym zwycięstwem Kasia, jako laureatka turnieju powiatowego, zapewniła sobie udział w Wojewódzkim Koncercie Laureatów w Lublinie.

Kolejne miejsca zajęli również uczniowie naszej szkoły - II miejsce zdobyli ex aequo: Mateusz Gumienik z kl. I b, opiekun – p. Anna Kwiecień oraz Ola Pudło z kl. II b, opiekun – p. Małgorzata Fac. Miejsce III zdobyła Hanna Ożóg z kl. II b, opiekun – p. Małgorzata Fac, zaś wyróżnienia otrzymali: Milena Startek z kl. I e, opiekun – p. Joanna Lalik i Jan Żak z kl. I b, opiekun – p. Anna Kwiecień.

 

Laureatką konkursu w kategorii klas IV – VI została Agnieszka Flis z kl. VI d, która jako zdobywczyni I miejsca także reprezentować będzie naszą szkołę w Wojewódzkim Koncercie Laureatów. Opiekunem Agnieszki jest p. Regina Bratkowska. Zaszczytne II miejsce zdobył Bartłomiej Zieliński z kl. V a, opiekun - p. Aneta Sydor-Burda, natomiast wyróżnienie otrzymała Maja Ferenc – uczennica kl. VI d, opiekun – p. Regina Bratkowska.

 

Wszystkim nagrodzonym uczniom oraz instruktorom gratulujemy,
a Kasi i Agnieszce życzymy powodzenia w Koncercie Wojewódzkim!