Niejednokrotnie pisaliśmy o sukcesach uczniów, tym razem musimy się pochwalić, iż już po raz drugi w ostatnich trzech latach drużyna p. Czajkowskiego Zbigniewa wygrała prestiżowe zawody w Czwórboju lekkoatletycznym w województwie lubelskim i awansowała do Finału Ogólnopolskiego! Województwo lubelskie będzie reprezentować w Ostródzie w dniach 10-12 czerwca 2019 r. Trzymajcie kciuki!!! Miejsca pozostałych szkół: 2-SP1 Biłgoraj, 3-SP1 Lubartów, 4-SP1-Terespol, 5-SP3-Hrubieszów, 6-SP8 Chełm, 7-SP7 Świdnik, 8-SP3 Tomaszów Lubelski, 9-SP5 Biała Podlaska, 10-SP43 Lublin, 11- SP 11 Puławy, 12- SP 32 Lublin.

A tak mała dygresja - wyobrażaliście sobie, że na ponad 1000 szkół w województwie lubelskim nasza SZKOŁA będzie mistrzem? Bierzcie z nich przykład, biegajcie, rzucajcie, skaczcie - czekają na was medale.