27-maja ,tj. w poniedziałek uczniowie naszej szkoły starli się z drużynami, które zajęły w 4 powiatach pierwsze i drugie miejsce w 4-boju la. Nasza drużyna startowała z pierwszego miejsca, po zwycięstwie w Potoczku. Skład drużyny taki sam, tylko doszedł nam nowy zawodnik, którego serdecznie witamy w drużynie-Michał Sosnówka i trzymamy kciuki aby swoją dzielną postawą pomagał drużynie na Finale wojewódzkim w Lublinie 30-maja 2019 r. Nasza drużyna powiat Janów Lubelski pokonała wszystkie drużyny reprezentujące powiaty: Lublin, Biłgoraj i Kraśnik. W czasie zawodów Marek poprawił rekordy szkoły: w biegu na 60 m  z czasem 7,90 s ,w biegu na 1000 m z czasem 3,08,28 oraz poprawił wynik indywidualnie w 4-boju la ,który do tej pory należał do Patryka Tylusa i uzyskał wynik 316 pkt. Taki wynik jeszcze nie padł w historii Biłgoraja!Gratulacje dla najlepszych!!!

Dziewczęta też dały z siebie wszystko, zabrakło niewiele punktów do awansu, ostatecznie zajęły IV miejsce.

                                                                                                                                                            Czajkowski Zbigniew