Stalowa Wola 03.05.2019

Jest godz.14 i rozpoczynają się biegi zgodnie z harmonogramem, zaczyna solidnie padać, przerwą.. czy nie ,zawody, nie przerywają wołają na start rocznik 2012,

dziewczęta przecierają oczy aby cokolwiek widzieć , pada strzał, w ulewach deszczu biegną po korycie rzeki, dzielne dzieciaki. Tak przebiegają zawody jeszcze przez 30 minut, w ulewnym deszczu rozbryzgując wodę na lewo i prawo zmagają się ze swoją słabością, dobiegają do mety i biegiem do autobusu zdjąć przemoknięte stroje i się ogrzać. Wspaniałe mamy dzieci w naszej szkole ,pogratulować rodzicom. Z 40 zapisanych, zdecydowało się na udział w zawodach 17 dzieci. Złote medale zdobyli Michał Król i Marek Grykałowski, brązowy medal Wiktoria Łukasz, wielu było w pierwszej dziesiątce, czekamy niecierpliwie na podsumowanie drużynowe, chociaż gdyby startował rocznik 2007, dziewczęta i chłopcy mielibyśmy na pewno puchar, poczekamy na podsumowanie. Podajemy nazwiska wspaniałych:

Grykałowski Marek, Kaczmarski Szymon, Sajdak Sebastian, Czajka Rafał, Widz Wiktor, Sadecki Paweł, Sajdak Stanisław, Malinowska Natalia, Łukasz Wiktoria, Blacha Izabela, Jargiło Szymon, Dębiec Błażej, Pikula Amelia, Król Michał, Wielgus Wiktoria, Blacha Mateusz, Kramski Nikodem. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dn. 5 maja w Przemyślu odbył się Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny, Marek Grykałowski w biegu na 300 m zdobył złoto, a Łukasz Rzeźniczuk srebro, Gratulacje!!!

Opiekunami dzieci byli p. Marzena Sadecka i p. Czajkowski Zbigniew