Dn. 03.04.2019 w Tomaszowie lubelskim odbyły się finały Wojewódzkich Biegów Drużynowych. Drużyna składająca się z 6 zawodników(Marek Grykałowski, Łukasz Rzeźniczuk ,Szymon Kałduś, Sebastian Sajdak, Paweł Sadecki,Rafał Czajka)z PSPzOI zajęła I miejsce i awansowała do finałów Ogólnopolskich. 26 kwietnia w Kamionie powiat Sochaczew uczniowie pod opieką p. Czajkowskiego Zbigniewa będą reprezentować województwo lubelskie i reklamować Janów Lubelski.

W finałach wojewódzkich wyłoniono też najlepszych zawodników indywidualnie, I miejsce i tytuł mistrza województwa lubelskiego zdobył Marek Grykalowski! Trzeba nadmienić , że Marek biegał pod koniec marca w makroregionie w Tarnowie, gdzie zajął II m-ce, a jego kolega z drużyny Łukasz Rzeźniczuk m-ce III! Gratulacje dla najlepszej szkoły w województwie lubelskim!

 

W finałach woj. Brała też udział drużyna dziewcząt pod opieką p. Marzeny Sadeckiej(Chmiel Karolina,Krzpiet Anna, Kulak Wiktoria,Łukasik Wiktoria, Malinowska Natalia, Małek Hania), która zajęła wysokie VI m-ce, gratulacje!

 

08.04.2019 w Kraśniku w półfinałach wojewódzkich w koszykówce drużyna chłopców(Czajkowski Zb) zajęła II m-ce, drużyna dziewcząt(Bratkowski Robert) III m-ce. Gratulacje! W Biłgoraju w piłce ręcznej chlopców zabrakło 2 bramek by awansować do finałów wojewódzkich.