23.05.2018 w Biłgoraju odbył się półfinał wojewódzki w czwórboju lekkoatletycznym w kategorii Igrzyska Dzieci. Na zawodach stawili się mistrzowie i wicemistrzowie powiatów: biłgorajskiego, kraśnickiego, lubelskiego i janowskiego (14 zespołów).

 

Nasze dziewczęta w składzie; Agata Tyra, Dominika Bąk, Aleksandra Wydra, Klaudia Sajdak, Julia Bzdeń, Maja Ligaj pod opieką    p. M. Sadeckiej  wywalczyły pierwsze miejsce . Będą reprezentowały nasz rejon na finale wojewódzkim  w Puławach.

Drużyna chłopców w składzie; Dawid Zarzeczny, Bartosz Kałuża, Marek Grykałowski,  Łukasz Rzeźniczuk, Jakub Wach, Szymon Siczek   pod opieką p Z. Czajkowskiego  zajęła trzecie miejsce.

Gratulujemy miejsc na podium i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                 M. Sadecka