W środę 21 marca 2018 r. do Szkoły Podstawowej Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim zjechali się miłośnicy królewskiej gry na Wojewódzki Turniej Szkół Podstawowych w Szachach o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty.

W tym dniu do rywalizacji przystąpiło ponad 300 zawodników ze szkół podstawowych naszego województwa, którzy zmierzyli się w siedmiu rundach w czterech kategoriach wiekowych. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Rywalizacja była niezwykle zacięta a przeciwnicy wymagający. W punktacji indywidualnej z naszej szkoły na najlepszych pozycjach w swoich kategoriach wiekowych uplasowali się: Szymon Jarosz (3d) oraz Michał Jednac (6e). Jako drużyna zajęliśmy bardzo dobre V miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali: Flis Anna, Białek Alicja, Jarosz Szymon, Jednac Michał, Czajka Rafał, Dębiec Miłosz, Małek Filip, Sawicki Karol i Martyna Artur. Opiekun A. Jakubiec.

GRATULUJEMY