Muzyczne sukcesy
Julia Fijałkowska uczennica klasy 6b kolejny raz zaskakuje nas swoim talentem muzycznym.

W  dniu 21.01.2018r. wzięła udział w  XXIII Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd Puławy 2018 i zdobyła II miejsce w grupie wiekowej dzieci  klas 4 - 7 w kategorii soliści,

natomiast w dniu 19.01.2018r. brała udział w V Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek "Gloria" w Kielcach i udało jej się wyśpiewać wyróżnienie.

W dniach 20-21 stycznia 2018r. wzięła udział w XXIII Ogólnopolskim Festiwalu  Kolęd i Pastorałek w Jarosławiu gdzie uzyskała I miejsce i  otrzymała statuetkę w postaci anioła. Na uwagę zasługuje fakt , że w jury byli sławni muzycy z Krakowa, Rzeszowa i Jarosławia, natomiast uczestnikami  festiwalu były osoby z całej Polski, które przeszły eliminacje na wcześniejszym etapie .Julii  po raz kolejny udało  się zaczarować swoim śpiewem jurorów. Jej wyjątkowy śpiew trafia do ludzi wrażliwych budząc w nich różne uczucia: radość, zadumę, spokój czy wzruszenie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Tekst:

 

Katarzyna Orzeł