29 listopada w Kraśniku odbyły się rejonowe Igrzyska w pływaniu. Bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczęta i chłopcy z naszej szkoły.

Sztafeta dziewcząt 8 x 25m. w składzie: Julia Ożóg, Patrycja Dworak, Aleksandra Wydra, Małgorzata Sznura, Katarzyna Sirko, Wiktoria Szymończyk, Magdalena Mazur, Izabela Pelc i Natalia Stelmach zajęła pierwsze miejsce zdecydowanie pokonując rywalki z powiatów lubelskiego, kraśnickiego i biłgorajskiego. Bardzo bobrze spisali się też chłopcy zajmując drugie miejsce i także uzyskali awans do finałów wojewódzkich. W sztafecie chłopców pływali: Sajdak Jakub, Sadecki Paweł, Kamiński Dominik, Ponczek Filip, Filewicz Jakub, Jargiło Jędrzej, Chmiel Paweł, Sawicki Karol, Sadecki Piotr. Indywidualnie na 50 m. stylem dowolnym nie miała sobie równych Magdalena Mazur. O krok od podium zajmując czwarte miejsca byli: Julia Ożóg i Filip Ponczek na 50 m. stylem dowolnym, Aleksandra Wydra na 50 m. stylem klasycznym i Małgorzata Sznura na 50 m stylem grzbietowym. Wszystkim gratulujemy i trzymamy kciuki za nich w zawodach wojewódzkich. Podziękowania za pomoc w przygotowaniach do zawodów dla instruktorów pływania p. Macieja Kramskiego, p. Zbigniewa Kapronia, p.Damiana Kańczukowskiego, p. Pawła Nizioła, P. Jacka Wojtana.

Ryszard Boryński