11 października w Adamowie odbył się Finał Wojewódzki w indywidualnych biegach przełajowych. W biegu na 800m. w roczniku 2005 Mistrzynią Województwa została AGATA TYRA.

Dosłownie krok od brązowego medalu dzielił KLAUDIĘ ZARAŃSKĄ  z rocznika 2004, która ostatecznie zajęła tak nielubiane IV miejsce. Biorąc pod uwagę ilość startujących (ponad 150 uczestniczek w jednym biegu), czwarte miejsce Klaudii to duży sukces. O jedno miejsce niżej, a więc  piąte zajął ADRIAN MYSZAK. Bardzo dobrze spisali się pozostali reprezentanci naszej Szkoły zajmując punktowane miejsca (JULIA FIJAŁKOWSKA, WIKTORIA MAJEWSKA, ALICJA NOWAK, JULIA OŻÓG, ALEKSANDRA GRZYWACZ, ANASTAZJA MAŁEK, KAMIL STEFANEK, BARTOSZ KAŁUŻA, BLACHA ŁUKASZ, JARGIŁO MACIEJ, KRAS HUBERT, ŁUKASZ MARCIN, MADEJ DAWID, MALINOWSKI JAKUB, MAŁEK MARCIN).  

GRATULACJE  dla wszystkich startujących. W bardzo trudnych warunkach atmosferycznych pokazali co to znaczy być prawdziwym sportowcem.

Opiekunowie: dziewcząt – Ryszard Boryński, chłopców – Andrzej Jakubiec.