W dniu 19 czerwca 2020 roku, w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się Podsumowanie Konkursów Przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2019/2020

W ogólnopolskim konkursie plastycznym organizowanym przez Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie w edycji pt ,,Obraz bliski sercu’’ tytuł Najlepszej Pracy w szkole i nagrodę otrzymał Jakub Lewandowski kl 6A a II miejsce w szkole uzyskała Amelia Nowakowska  kl 6g. Zaś z klasy 2E wyróżniono prace Jakuba Szmita i Leny Kamińskiej.

Gratulujemy uczniom sukcesu !

Wyniki konkursów przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2019/2020

Miłosz Burda - uczeń klasy III d z naszej szkoły nie miał sobie równych. Bez problemów pokonał wszystkich swoich przeciwników i na Indywidualnych Mistrzostwach Województwa w badmintonie  01.12.2019r. w Ludwinie zajął I miejsce

We wtorek, 10 grudnia 2019 roku, w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów marszałka województwa lubelskiego.

W dniu 8 listopada 2019 roku w Biłgoraju odbył się XXIV Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej pod honorowym patronatem Starosty Biłgorajskiego Andrzeja Szarlipa oraz Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Renaty Sochy.

Sukcesem zakończył się występ Dawida Krzysztonia – ucznia klasy II b, który 27 października 2019 roku wystąpił w Gminnym Ośrodku Kultury w Modliborzycach w eliminacjach regionalnych 20 Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Piosenki Jana Wojdaka”.

Wyróżnienia w XIX Międzywojewódzkim Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży w Pysznicy.

W piątek 29 listopada w szkole podstawowej nr 7 w Świdniku odbyło się Podsumowanie współzawodnictwa sportowego za rok 2018/2019. Szkoła nasza zdobyła 494,5 pkt. i zajęła wysokie V miejsce w województwie.

XXXI Bieg uliczny w Biłgoraju na dystansie 800 m Niedziela 05.10.2019 należał do Marka Grykałowskiego! Zaraz za nim pojawili się Dominik Burda, Łukasz Głaz, Szymon Kaczmarski! Gratulujemy najlepszym uczniom naszej szkoły! Jeśli dodać biegi sztafetowe,  to wszystkie drużyny ze szkoły awansowały z Potoczka do zawodów rejonowych.

Działają na rzecz środowiska lokalnego, jak również promocji naszej gminy. Są wśród nas – ludzie, instytucje. Tworzą naszą historię, zapisują w wyjątkowych barwach miniony czas – wydarzenia.

Antki Roku to wyróżnienia przyznawane przez Burmistrza Janowa Lubelskiego, wręczone podczas Festiwalu Kaszy „Gryczaki” dnia 11 sierpnia 2019 roku. Przypomnijmy, że w tym roku wyróżnienia przyznano w poszczególnych kategoriach:

Dnia 04.06.2019 r w Biłgoraju odbyły się  Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Półfinale Wojewódzkim Indywidualnych Mistrzostw Lekkoatletycznych.