Dnia 15.06.2018 klasy sportowe V B i VI A, dzięki uprzejmości posła p. Bieleckiego Jerzego gościnnie zawitały w Sejmie Rzeczypospolitej. Pod opieką nauczycieli uczniowie zrealizowali jeden z elementów projektu szkolnego ,,100 lat niepodległości’’.

Większość z uczniów po raz pierwszy była w sejmie i wykład przewodniczki zrobił na nich ogromne wrażenie.

Pan poseł Bielecki Jerzy  towarzyszył w zwiedzaniu, odpowiadał na pytania w sali konferencyjnej, przekazał uczniom upominki, podziękował klasom za przybycie oraz życzył dalszego udanego zwiedzania Warszawy!

 Dziękujemy posłowi za zaproszenie!

 

                                                                                                                                             Czajkowski Zbigniew

 

  Tadeusz Lechnicki poseł na sejm II Rzeczypospolitej