Pod takim tytułem uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami  Integracyjnymi w Janowie Lubelskim z klas: III D, III E i III F przygotowali tegoroczne jasełka pod kierunkiem wychowawców:

Zabawy choinkowe dla uczniów naszej szkoły odbędą się w dn. 5, 6, 11 oraz 12 lutego 2020 r.

5 II 2020 r. w godz. 13:00-15:00 - oddziały przedszkolne

6 II 2020 r. w godz. 16:30-18:30 - klasy I-III

11 II 2020 r. w godz. 16:30-19:30 - klasy IV-VI

12 II 2020 r. w godz. 16:30-19:30 - klasy VII-VIII

Pod tym hasłem odbyły się apele z okazji przyjęcia nowych członków do Klubu Sówki – Mądrej Główki, Klubu Małego Sportowca oraz Szkolnego Kręgu Młodych Talentów. Do klubów przyjęto 8 uczniów klas drugich i trzecich, a do kręgu – 31 uczniów klas VI – VIII.

Dnia 20 listopada 2019r. w naszej szkole odbyła się Uroczystość Pasowania na Ucznia Klasy Pierwszej.

Choć lata mijają - wciąż żyje ta szkoła,
W której wspomnień nadeszła dziś pora;
Czy pomyśli o niej czasem, przeszłość przywoła,
Młodzież do żartów skora?
Czas śmignął galopem w tej szkole
W teczkach, w zeszytach...my szkolne mole
Niesiemy te lat trzydzieści,
Co z tych lat w głowach zostało?
A w oczach, a w sercach? Co się dziś mieści?
Chyba niemało, niemało...

Fotogaleria

W tym roku wcześniej, bo już 19 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej klas I-VI zakończyli naukę.

fotogaleria

W dniu 12 września 2018r. odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Szkoły w biegach przełajowych.

Dnia 15.06.2018 klasy sportowe V B i VI A, dzięki uprzejmości posła p. Bieleckiego Jerzego gościnnie zawitały w Sejmie Rzeczypospolitej. Pod opieką nauczycieli uczniowie zrealizowali jeden z elementów projektu szkolnego ,,100 lat niepodległości’’.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018  odbędzie się dn. 4 września 2017r.

*O godz. 8:00 w kościele pw. św. Jadwigi odbędzie się  Msza św. dla uczniów klas I-VII

* Bezpośrednio po Mszy uczniowie (młodsi-pod opieką rodziców lub opiekunów) udadzą się do hali sportowej przy PSPzOI, gdzie odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.

* Po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego uczniowie udadzą się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych na spotkanie organizacyjne.

W dniu 13.02.2017r w naszej szkole odbyła się choinka zorganizowana przez Stowarzyszenie Rodziców, Opiekunów i Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Wawrzynek”.

W dniu 26.11.2016r na pływalni "Otylia” odbyły się po raz kolejny Powiatowe Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej ze Stowarzyszenia "Wawrzynek” o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego.  Dzięki zaproszeniu pani Agnieszki Kulińskiej i pani Agnieszki Ziółkowskiej wolontariusze z naszej szkoły uczestniczyli zawodach jako kibice.