Szanowni Państwo!
Z okazji Dnia Nauczyciela życzymy Państwu pięknych i kreatywnych pomysłów; cierpliwości i wytrwałości; by wszystkie myśli i marzenia udało się urzeczywistnić, a praca z dziećmi – tymi starszymi i tymi młodszymi – zrodziła wiele szlachetnych owoców.
Dla wszystkich Państwa najlepsze, najserdeczniejsze i najcieplejsze życzenia – zdrowia, wyrozumiałości, cierpliwości; sukcesów w życiu zawodowym i osobistym oraz satysfakcji z wykonywanej pracy. Niech każdy dzień tego roku szkolnego będzie Dniem Nauczyciela – pełnym radości i uśmiechu.

Z ogromnymi wyrazami wdzięczności i uznania za Państwa trudną, ale piękną pracę oraz za okazywane życzliwość, wsparcie i pomoc – nie tylko uczniom i rodzicom, ale również nam

Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego