Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego CLICKONMANIAC został rozstrzygnięty. W tym roku szkolnym w związku z sytuacją pandemii wirusa COVID-19  nie odbył się ostatni etap tego konkursy, dlatego najwyższy tytuł, jaki mogli otrzymać uczniowie, to tytuł finalisty. Nasi uczniowie godnie  reprezentowali szkołę i aż sześcioro z nich otrzymało ten tytuł.

 

imię i nazwisko

klasa

poziom konkursu

nauczyciel przygotowujący

Oskar Kaproń

V f

CLICK ON MOVERS

Iwona Kokoszka

Oliwia Bartoszek

VI e

CLICK ON FLYERS

Iwona Krzos

Patryk Drzymała

VI e

CLICK ON FLYERS

Iwona Krzos

Agnieszka Flis

VII d

CLICK ON 1

Iwona Kokoszka

Michał Lenart

VII d

CLICK ON 1

Iwona Kokoszka

Marcelina Krzos

VIII d

CLICK ON 2

Agnieszka Maksim

 

 

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Koordynatorzy konkursu.