Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów PSPzOI/2020/02a oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dnia 10 stycznia 2020 r. została zorganizowana wycieczka edukacyjna do Izby Pamięci Pożarniczej w Kraśniku dla uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi  należących do  Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Janowie Lubelskim.

 Młodzi adepci sztuki pożarniczej mieli możliwość zapoznania się ze zbiorami obrazującymi historię pożarnictwa województwa lubelskiego w okresie od XVIII do XXI wieku. W drugiej części wycieczki strażacy pełniący służbę w Komendzie Powiatowej PSP w Kraśniku przybliżyli zakres działań, z jakimi na co dzień muszą się zmagać. Pokazali uczniom wyposażenie sprzętowe i ochronne.

Organizatorzy wycieczki składają serdecznie podziękowania Dyrektorowi  ZOS i P panu Zbigniewowi Flisowi, pani Dyrektor szkoły Agnieszce Trytek oraz panu Mariuszowi Widzowi za przychylność i pomoc przy organizacji wycieczki.

                                                                                             Opiekun MDP Krzysztof Kurasiewicz

{galeria}/PSPzOI/2020/02a/{/galeria}