W czwartek, 23 stycznia 2020 r., w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej zorganizowana przez Stowarzyszenie ,,Wawrzynek”, w której brali udział również wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu pod opieką p. Katarzyny Orzeł i p. Anny Targońskiej.

Wszyscy świetnie się bawili przy skocznej i porywającej muzyce, o którą zadbał pan Jacek Dubiel. Wiele radości sprawiły dzieciom tańce, zabawy i konkursy a także wizyta Mikołaja.

Dziękujemy za zaproszenie i bardzo cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w takim wspaniałym, pełnym radości i uśmiechów spotkaniu.

Lista wolontariuszy biorących udział w choince :

1.Anna Kołtyś kl.5e

2.Kamila Ułanowska kl.5d