Wolontariusze – uczniowie naszej szkoły  - przed Świętami Bożego Narodzenia odwiedzili starszych i samotnych mieszkańców naszego miasta, wręczając im bożonarodzeniowe stroiki i składając serdeczne, płynące z serca życzenia.

Świąteczne wizyty stały się już tradycją Szkolnego Koła Wolontariatu i zarówno dla wolontariuszy, jak i dla odwiedzanych osób są one wyjątkowym przeżyciem. Dzięki nim młodzi ludzie, którzy bardzo chętnie uczestniczą w tej akcji, uczą się empatii i wrażliwości, otwierają swoje serca dla osób starszych.
Ze wzruszeniem opowiadają o tych spotkaniach, przekazują od mieszkańców miasta podziękowania i życzenia dla całej szkolnej społeczności.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom oraz ich Rodzicom za pomoc i współpracę. Akcja organizowana jest przy współpracy z p. Natalią Kiszką z OPS- u w Janowie Lubelskim.

Opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu – Katarzyna Orzeł i Anna Targońska

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;}

Lista wolontariuszy , którzy wzięli udział w akcji ,,Stroiki Bożonarodzeniowe”

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;} table.MsoTableGrid {mso-style-name:"Tabela - Siatka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-priority:59; mso-style-unhide:no; border:solid windowtext 1.0pt; mso-border-alt:solid windowtext .5pt; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-border-insideh:.5pt solid windowtext; mso-border-insidev:.5pt solid windowtext; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;}

1.Michał Wilk kl 5d

2.Milena Chałabis kl.5d

3.Maria Krzak kl.5f

4.Julia jaworska kl.5f

5.Magdalena Albiniak kl.5f

6. Szymon Kuśmierczyk kl.7a

7. Dawid Jaworski kl.7a

8.Paulina Szymańska kl.5d

9.Izabela Saganowska kl.5f

10.Marta Sokół kl 5f

11.Cezary Fijałkowski kl.5d

12.Julia Niedziałek kl.6c

13.Michał Kulak kl.5d

14.Szymon Król kl 5d

15. Dominik Nizioł kl.5d

16. Sebastian Rzeźnik kl.6d

17.Kamila Ułanowska kl.5d

18.Anna Krzpiet kl.5d

19.Alicja Gorzelewska kl.7a

20. Kinga Niedziałek kl.7a

21.Juśko Kacper kl.5d

22.Michał Jagłowski kl.6c

23.Paweł Łukasik kl.5d

24.Alicja Wojtan kl.5d

25.Hanna Habit kl.5d

26. Hanna Małek kl.5d

27.Szymon Jarosz kl.5d

28.Maciej Kuśmierczyk kl.6c

29.Kinga Albiniak kl.6c

30. Gabiela Śliwa kl.6c

31.Maja Ligaj kl.6c

32.Anna Flis kl.6d

33. Julia Wicińska kl.6d

34. Mateusz Michalczyk kl.8a

35.Dominik Nizioł kl.5d

36.Gabriela Wielgus kl.6c

37.Łukasz Głaz kl. 7b

38.Szymon Kaczmarski kl.7b

39.Joanna Kałamajka kl.6c

40.Tomasz Kiszka kl.5d

41.Łukasz Niedziałek kl.5d

42.Bartosz Pietras kl.5d

43.Antonina Łukasiewicz kl 5d

44.Kamila Olech kl.5d

45.Kinga Wielgus kl.4a

46.Alicja Białek kl.8a

47. Zofia Siebielec kl.5a

48.Aleksandra Flis kl.5a

49. Izabela Pelckl.8d

50. Marcelina Krzos kl.8d

51.Emilia Zielonka kl.8e

52.Piotr Źródło kl.4a

53.Karolina Skorupa kl.8e

54.Wiktoria Kulak kl.5e

55. Wiktoria Flis kl.8d

56. Martyna Opszyńska kl.7a

57. Bartosz Stadnik kl.7d

58. Konrad Buryta kl.7d

59.Kamil Kudrelik kl.7d

60.Natalia Flis kl.7d

61. Aleksandra Jargiło kl.7d

62.Julia Kolasa kl.7d

63.Natalia Krzysztoń kl.7d

64.Anna Krzos kl.7d

65. Aleksandra Wydra kl.8d