W dniu 04.12.2019r. kolejny raz  uczestniczyliśmy w XIII Gali Wolontariatu, która została zorganizowana przez Centrum Wolontariatu działającym przy OPS w Janowie Lubelskim, oraz koordynatorów  szkolnych kół i klubów wolontariatu działających we wszystkich janowskich szkołach.

Mottem tegorocznej Gali były słowa św. Jana Pawła II  "Na Was zawsze można liczyć". Wolontariat jest tą sferą, w której młody człowiek, może się w pełni zaangażować i wyzbyć egoizmu i zrozumieć ,że każdy jest komuś potrzebny. Uroczysta Gala jest okazją , aby podziękować wolontariuszom biorącym udział w wielu akcjach niosących pomoc, radość i nadzieję.

Podczas tegorocznej Gali podziękowanie otrzymali uczniowie naszej szkoły działający w Szkolnym Kole Wolontariatu i wolontariusze działający przy Parafii św. Jana Chrzciciela

1.      Anna Flis kl.6d

13.Mariusz Kuśmierczyk kl.5c

14. Izabela Jargiło kl.8c

Opiekun s. Łucja Turos

Podziękowania otrzymali również nauczyciele, którzy wspomagają działalność wolontariatu p.Barbara  Czarny, p.Joanna Kowal, p. Jadwiga Tyra, p.Jacek Dubiel.

Tegoroczną Galę Wolontariatu uświetnił występ Grupy Tańca prowadzonego przez p. Wiolettę Małysz, oraz występ uczniów klasy 2b prowadzonych przez  p. Annę Kwiecień.

Wszystkim wolontariuszom gratulujemy i życzymy wiele radości w podejmowaniu następnych akcji.

Opiekunki SKW Anna Targońska i Katarzyna Orzeł