Tegoroczny „Festiwal Piosenki Obcojęzycznej” zorganizowany 4 kwietnia 2019 roku przez nauczycieli Zespołu Szkół miał już swoją III edycję. Do konkursu piosenek śpiewanych w wybranym języku obcym zgłosili się również nasi wokaliści z klas VII, VIII i III gimnazjum.

Zaprezentowali oni utwory w języku angielskim, niemieckim i włoskim. Wszyscy uczestnicy prezentowali bardzo wysoki poziom. Jury, w którym zasiedli nauczyciele językowcy i gościnnie p. dyrektor Andrzej Tomczyk, wyłoniło zwycięzców. Nasza szkoła wypadła znakomicie: II miejsce zdobyła – Magdalena Rawska z klasy IIIe gimnazjum zaś wyróżnienia szczególne zdobyli: Karolina Frania, Szymon Lisek, Karolina Maksim, a także Zuzanna Kuźnicka i Anna Ostrowska. Dziękujemy opiekunom uczestników - pani Monice Świątek i pani Urszuli Wiechnik za przygotowanie młodzieży do konkursu. Uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy z wyróżnieniem!

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych wyników w konkursie.

 

Foto: Andrzej Tomczyk