Dnia 14 lutego 2019 roku podczas ferii zimowych odbył się w naszej szkole Gminny Turniej Tenisa Stołowego – Ferie 2019. W zawodach uczestniczyło 42 uczestników w czterech kategoriach wiekowych: klasy I-VI, klasy VII-VIII, uczennice i uczniowie gimnazjum oraz kategoria open.

Celem turnieju było kształtowanie nawyku podejmowania aktywności fizycznej przez dzieci i młodzież, poprawa sprawności fizycznej, stanu zdrowia oraz jakości życia dzieci i młodzieży. W trakcie zawodów komisja sędziowska w składzie p. Jarosław Kańkowski, p. Agnieszka Kicińska obali o przestrzeganie zasad „fair play” i dobrą zabawę.

Zawodnicy zajęli następujące miejsca:

W kategorii - klasy I-VI

I m-ce Sajdak Sebastian
II m-ce Dębiec Miłosz
III m-ce Pudło Maciej

W kategorii – uczniowie klas VII-VIII i gimnazjum

I m-ce Sajdak Łukasz
II m-ce Powęska Michał
III m-ce Łukasz Marcin

Uczennice klas VIII i gimnazjum

I m-ce Łupina Anna
II m-ce Łukasik Agata
III m-ce Rubaj Anna

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe medale ufundowane przez Dyrektora Janowskiego Ośrodka Kultury. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

 

Foto: Andrzej Tomczyk