Zachęcamy uczniów naszej szkoły do udziału w II edycji akcji charytatywnej „Opatrunek na ratunek”, która będzie się odbywała od 21 stycznia do 8 lutego 2019 roku. Akcja jest prowadzona we  współpracy z Fundacją Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio. Pomoc jest skierowana do placówek misyjnych w Afryce.

Zbieramy wszystkie materiały opatrunkowe – nowe, nieużywane i z długim terminem ważności (minimum 0,5 roku), takie jak: maści ichtiolowe, proszek Dermatol, igły, strzykawki i rękawiczki jednorazowe, bandaże (dziane i elastyczne), gazy i plastry, wenflony, drobne sprzęty i urządzenia medyczne (termometry bezrtęciowe lub elektroniczne, ciśnieniomierze, baterie do tych sprzętów, gleukometry z paskami).

Wszystkie materiały przynosimy do nauczycieli religii lub wychowawców klasowych.

Katecheci