Dnia 23 listopada 2018 roku uczniowie uczęszczający na koło teatralne Violeciki i pracujący w Szkolnym Radiu Supełek wzięli udział w wyjątkowej wycieczce.

46 uczestników wyjechało do Warszawy, gdzie najpierw obejrzeli w warszawskim Teatrze Capitol  spektakl „Wanna Archimedesa”, w którym główną rolę grał Krzysztof Tyniec. Następnie odwiedzili papugarnię, gdzie mogli z bliska oglądać różne gatunki papug z całego świata, karmić je, nosić na ramieniu czy głaskać. Wyjątkowym punktem wyjazdu było spotkanie z panem Danielem Wielebą, absolwentem naszej szkoły, aktorem teatralnym i filmowym, producentem i prowadzącym programy telewizyjne, oraz panią Klaudią Halejcio, aktorką telewizyjną i filmową. Uczniowie przeprowadzili z nimi wywiad, zrobili mnóstwo zdjęć, pytali o plany na przyszłość. Nagrali także filmik z pozdrowieniami od aktorów dla uczniów naszej szkoły. Wyjazd okazał się niezapomnianą wycieczką, wszyscy liczymy na więcej tak fantastycznych przeżyć. Dziękujemy za organizację wyjazdu i opiekę nad nami naszym nauczycielom – p. Wioletcie Sołtys, p. Iwonie Krzos, p. Justynie Kałamajka – Krzosek i p. Grzegorzowi Bolińskiemu, a także Dyrekcji Szkoły za dofinansowanie naszej przygody.

                                                                                                                                                  Violeciki, Supełek