13 listopada 2018 r. odbył się w Janowskim Ośrodku Kultury XIX Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznej i Religijnej. W tym roku miał on szczególny charakter z racji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Cieszymy się, że uczniowie naszej szkoły chętnie wzięli w nim udział.

 

Komisja w składzie: Andrzej Pawka, Urszula Olszówka, Ks. Paweł Surowiec po wysłuchaniu ponad 80 pozycji konkursowych postanowiła przyznać w kategorii klas I-III z solistów III m-ce zajęła Paulina Cisowska przygotowana przez s. Łucję Turos, a wyróżnienie otrzymał Jakub Ponczek przygotowany przez instruktora JOKu.

Natomiast w kategorii zespoły z naszej szkoły II m-ce zajął zespół „Wesołe nutki z klasy Ib” przygotowany przez p. Annę Kwiecień.
W kategorii klas IV-VI miejsce I zdobyła Julia Jaworska, a miejsce II Franciszek Łukasz, przygotowani przez instruktorów JOKu.

Wszyscy zwycięzcy i  wyróżnieni dostali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe i Urząd Miejski w Janowie Lubelskim. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a nauczycielom dziękujemy za przygotowanie dzieci do konkursu.