„Promieniowanie Ojcostwa” – to hasło Dnia Papieskiego, który już po raz osiemnasty obchodzony był w październiku w Polsce i w środowiskach polonijnych na całym świecie. Poprzez szereg wydarzeń duchowych i kulturalnych przypominane jest co roku nauczanie Jana Pawła II. 

W naszej szkole odbył się pod tym hasłem Gminny Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II - Promieniowanie Ojcostwa”, w którym wzięli udział uczniowie szkół podstawowych. Jury konkursowe: p. Krzysztof Biżek, Zofia Bartoszek, Wioletta Małysz, p. Małgorzata Rodziewicz przyznało 5 nagród głównych i 20 wyróżnień. Pomysłodawcą konkursu
i fundatorem nagród jest pan dyrektor Andrzej Tomczyk.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Patryk Gwizdal z klasy VIII a

Publiczna Szkoła Podstawowa z OI im. Jana Zamoyskiego w Janowie Lubelskim

 

II miejsce ex aequo: Maja Kowalik z klasy I b oraz Dominik Gwizdal z klasy I a

Publiczna Szkoła Podstawowa z OI im. Jana Zamoyskiego w Janowie Lubelskim

 

III miejsce ex aequo: Weronika Nizioł z klasy III

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Białej Drugiej

 

Katarzyna Małek z klasy V d

Publiczna Szkoła Podstawowa z OI im. Jana Zamoyskiego w Janowie Lubelskim

Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Laureatom gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za wykonanie pięknych prac plastycznych.

Jury konkursu