Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość uczestniczenia w Drużynowym Turnieju Matematycznym, który został zorganizowany przez nauczycieli matematyki z Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim.

Do turnieju zgłosiło się 15 uczniów. Turniej składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie uczniowie rozwiązywali test jednokrotnego wyboru, w a drugim losowali zadanie, którego rozwiązanie przedstawiali przed komisją konkursową i pozostałymi członkami turnieju. Po podliczeniu punktów wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce zajęła drużyna w składzie:

1. Julia Małek kl.3f gim

2. Pola Pituch kl.3fgim

3. Mikołaj kiszka kl.3f gim

1. Antoni Rosiński kl.7b

2. Bartosz Chwiej kl.7b

3. Przemysław Flis kl.7b

III miejsce:

1. Maciej Wiśniewski kl.8c

2. Piotr Firlej kl.8c

3. Filip Ponczek kl.8c

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nauczyciele matematyki