Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość uczestniczenia w Drużynowym Turnieju Matematycznym, który został zorganizowany przez nauczycieli matematyki z Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim.

Do turnieju zgłosiło się 15 uczniów. Turniej składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie uczniowie rozwiązywali test jednokrotnego wyboru, w a drugim losowali zadanie, którego rozwiązanie przedstawiali przed komisją konkursową i pozostałymi członkami turnieju. Po podliczeniu punktów wyniki przedstawiają się następująco:

 

I miejsce zajęła drużyna w składzie:

 

  1. Julia Małek kl.3f gim

  2. Pola Pituch kl.3fgim

  3. Mikołaj kiszka kl.3f gim

 

II miejsce

 

  1. Antoni Rosiński kl.7b

  2. Bartosz Chwiej kl.7b

  3. Przemysław Flis kl.7b

 

III miejsce:

 

  1. Maciej Wiśniewski kl.8c

  2. Piotr Firlej kl.8c

  3. Filip Ponczek kl.8c

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

                                                                                                                                  Nauczyciele matematyki