Po raz kolejny Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało zbiórkę darów dla polskich dzieci z parafii w Równem na Ukrainie. Trwała ona przez dwa tygodnie listopada, a uczniowie i nauczyciele mogli przynosić słodycze, polskie książki, i przybory szkolne.

 

 

Wszystkie zebrane przez nas podarunki przekazaliśmy Dziekanowi, księdzu Władysławowi Czajce za pośrednictwem Pana Józefa Łukasiewicza, który, jak co roku, jest naszym pośrednikiem. Mamy nadzieję, że przekazane przez społeczność szkolną podarunki wywołają uśmiech na twarzach naszych rówieśników i choć po części pozwolą spełnić ich mikołajkowe życzenia.

 

Wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję, serdecznie dziękujemy.

  

                                                                                                                                      Szkolne Koło Wolontariatu