Dn. 3 września 2018 r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. O godz. 8:00 w obydwu parafiach została odprawiona Msza święta w intencji uczniów, rodziców, nauczycieli, dyrekcji oraz pracowników szkoły.

Bezpośrednio po niej wszyscy spotkali się na uroczystej inauguracji nowego roku szkolnego: klasy I-VI - w hali sportowej szkoły podstawowej, natomiast klasy VII, VIII oraz III gimnazjum - w sali gimnastycznej byłego gimnazjum.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością: Ks. kanonik Jacek Beksiński - Proboszcz parafii pw. św. Królowej Jadwigi, Pan Krzysztof Kołtyś - Burmistrz Janowa Lubelskiego, Pan Czesław Krzysztoń - Wiceburmistrz Janowa Lubelskiego, Pani Ewa Janus - Przewodnicząca Rady Miasta. Na uroczystości był również obecny radny oraz kierownik hali sportowej - Pan Ryszard Majkowski. Po wystąpieniu Pani dyrektor, Agnieszki Trytek, w którym oprócz słów skierowanych do uczniów, rodziców i nauczycieli znalazły się również podziękowania dla Pana Burmistrza za finansowy wkład w termomodernizację szkoły, głos zabrali przedstawiciele władz kościelnych oraz miejskich. Wszyscy życzyli zgromadzonym owocnej pracy i sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym. Po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych na spotkania z wychowawcami. 

    Galeria zdjęć kl VII, VIII i III PG