W czwartek 24 maja 2018 r. troje gimnazjalistów wraz z nauczycielami i dyrekcją szkoły uczestniczyło w uroczystości podsumowującej osiągnięcia uczniów województwa lubelskiego w konkursach przedmiotowych i tematycznych zorganizowanych w r. szk. 2017/2018 przez Lubelskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

W Gali Laureatów uczestniczyliśmy po raz 16. z rzędu, poczynając od roku 2002, kiedy to uczeń z pierwszego rocznika gimnazjalistów uzyskał potrójny tytuł laureata. Od tamtej pory nasi uczniowie - najlepsi z najlepszych- co roku zwyciężają w różnych konkursach, przynosząc chlubę szkole, nauczycielom i rodzicom, sprawiają, że często powtarzane przez dyr. Andrzeja Tomczyka powiedzenie: „… bo to jest dobra szkoła” jest jak najbardziej uzasadnione. Na podsumowanie licznych osiągnięć szkoły nadejdzie czas w przyszłym roku szkolnym, kiedy naukę w gimnazjum będzie kończyć ostatni rocznik gimnazjalistów. Teraz wspomnijmy tylko, że przez wszystkie lata tytuł laureata konkursu przedmiotowego uzyskało łącznie 59. uczniów.

W bieżącym roku szkolnym tytuł laureata uzyskali:

 

·   Chemia                             - Michał Kiszka, kl. IIIc                 opiekun: Zofia Zezulińska

                                               -Mikołaj Kiszka, kl. IIf                  opiekun: Zofia Zezulińska

·  Język francuski                 - Karolina Graboś, kl. IIIe            opiekun: Grażyna Kras

·  Matematyka                     - Mikołaj Kiszka, kl. IIf                  opiekun: Joanna Rosińska

 

Lubelska Kurator Oświaty Pani Teresa Misiuk oraz  zaproszeni  goście wręczyli laureatom konkursów  oraz opiekunom laureatów i dyrektorom szkół nagrody, dyplomy oraz listy gratulacyjne.

Wyróżnionym uczniom i ich nauczycielom serdecznie gratulujemy!