27 maja 2018 roku odbył się w Tomaszowie Lubelskim Puchar Małych Mistrzów w Karate Tradycyjnym. W turnieju tym brały udział dzieci do lat 13 w konkurencji kata w kategoriach uzależnionych od stopnia zaawansowania, czyli koloru pasa. 

Na podium stanęli Patryk Mazur  I m-ce indywidualnie, Karol Serwatka I m-ce ind. i I m-ce w drużynie z Anią Flis z klasy IVd i Julką Drozd (SP Godziszów) oraz  Ania Flis IV m-ce ind.

Następnie odbyły  się  Mistrzostwa Województwa Lubelskiego. Na miejscu I dwukrotnie stanęła Wiktoria Dyjach z klasy VIIe w kategorii kata i kumite, dwukrotnie II miejsce zajęła Oliwia Pielarz z klasy III c Gimnazjum  w kategorii fu-kugo oraz kumite oraz II miejse w kata wywalczył Michał Flis z klasy II f Gimnazjum. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

                                           

 

Marek Flis