10 maja już po raz dziewiąty został zorganizowany w naszej szkole Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego ‘Albion’. Do konkursu przystąpili uczniowie klas piątych i szóstych z 10 szkół podstawowych powiatu janowskiego. Zawodnicy reprezentowali szkoły z miejscowości: Andrzejów, Branew, Janów Lubelski, Godziszów I, Łążek Ordynacki, Modliborzyce, Potok Wielki, Potoczek, Stojeszyn, Wólka Ratajska. W ciągu godziny konkursowicze musieli zmierzyć się z trudną gramatyką języka angielskiego, wykazać się bogatą wiedzą o krajach anglojęzycznych i zrozumieć tekst w języku angielskim. Poziom uczniów był wysoki i wyrównany. Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom gratulujemy.

 

  Zwycięzcy i osoby wyróżnione w IX Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego ‘Albion’:

  

miejsce

imię i nazwisko

szkoła

opiekun

1.

 

Antoni Rosiński

 

Anna Tomecka

PSPzOI w Janowie Lubelskim

Szkoła Podstawowa w Łążku Ordynackim

p. Iwona Kokoszka

 

p. Beata Mrozowska

2.

Bartosz Pietrzyk

Publiczna Szkoła Podstawowa w Potoku Wielkim

p. Magdalena Woch

3.

 

Marcelina Krzos

 

Mateusz Mucha

PSPzOI w Janowie Lubelskim

Publiczna Szkoła Podstawowa w Andrzejowie

p. Iwona Krzos

 

p. Ilona Mysłowska

4.

Klaudia Skubik

PSPzOI w Janowie Lubelskim

p. Iwona Krzos

5.

Milena Tracz

Publiczna Szkoła Podstawowa w Potoczku

p. Marzena Dudzik

6.

Laura Krzysztoń

Publiczna Szkoła Podstawowa w Modliborzycach

p. Ireneusz Florczak