„Z Pismem Świętym w trzecie tysiąclecie”

               W dniu 06.04.2018 w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy biblijnej, którego głównym  organizatorem jest Wydział Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży w Sandomierzu. Tegoroczna edycja obejmowała znajomość treści Ewangelii wg św. Marka, przypisów i wstępu zamieszczonych w Biblii Tysiąclecia. Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach: szkoła podstawowa i gimnazjum. Dzięki temu konkursowi jest szerzona wiedza Biblijna wśród dzieci i młodzieży, która pozwala poznawać treści i przesłanie Ewangelii.

 

              Do konkursu przystąpili uczniowie z różnych parafii z naszego dekanatu ,którzy  przybyli wraz ze swoimi  opiekunami – katechetami. Uczniowie z największą ilością punktów zakwalifikowali się do etapu diecezjalnego, który odbędzie się w 18 kwietnia w Sandomierzu.

Szkoła podstawowa:

-  Patrycja Jaworska z Parafii św. Jacka w Chrzanowie

- Aleksandra Jaworska z Parafii św. Jacka w Chrzanowie

Szkoła gimnazjalna:

- Weronika Kufera z Parafii św. Józefa Robotnika w Kocudzy

- Magdalena Wnuk z Parafii św. Józefa Robotnika w Kocudzy

 

Wygranym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                                          

  Katecheci: Ks. Maciej Gubernat, Jadwiga Tyra,

Małgorzata Ciupak, Joanna Kowal