Święta Wielkanocne to czas szczególny: rodzinny, uroczysty i wesoły. W czasie przedświątecznych przygotowań uczniowie naszej szkoły nie zapominają o tych, którzy spędzają te dni samotnie, daleko od rodziny. 

 

W dniu 28 marca 2018 wyruszyliśmy do Domu Pomocy Społecznej „Barka” im. Jana Pawła II w Janowie Lubelskim z życzeniami i upominkami z okazji Świąt dla wszystkich mieszkańców. Poprzez taką działalność dzieci uczą się, że każdy człowiek potrzebuje ciepła i uwagi, szczególnie w te świąteczne dni. Zostaliśmy miło przyjęci i życzyliśmy wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych.

Upominki zostały wykonane przez uczniów z klas I – III pod kierunkiem nauczycielek: Grażyny Chmiel, Teresy Kierepki, Ali Kuźnickiej, Katarzyny Lachawiec, Bożeny Matysek, Iwony Paleń, Marzeny Stolarz i Anny Żytko.

Opiekunowie Małego Samorządu: Anna Żytko, Ala Kuźnicka