W dniach 20/21.02.2018 odbyły się zawody powiatowe w piłce siatkowej dziewczyn i chłopców. W pierwszym dniu odbyła się rywalizacja dziewczyn.

W zawodach brało udział 5 drużyn z powiatu janowskiego. System rozgrywek "każdy z każdym" Zawodniczki po ciężkiej walce  wywalczyły II miejsce. W drugim dniu rywalizację rozpoczęła drużyna chłopców. Bez większego wysiłku odniosła zwycięstwo zajęła I miejsce nie tracąc żadnego seta. Opiekunem drużyn była mgr. Agnieszka Kicińska. Oprócz naszego gimnazjum wystąpiły drużyny: Godziszów (chłopcy), Błażek (chłopcy), Modliborzyce (chłopcy i dziewczęta), Kocudza (dziewczęta), Batorz (dziewczęta), Zdziłowice (dziewczęta).

 

 

 

Skład dziewczyn:       Skład chłopców:
Natalia Małek                                  

Karolina Gorzelewska

Klaudia Siczek

Oliwia Cedro

Jolanta Wojtan

Julia Kuśmierczyk

Magdalena Mazur

Kamila Gorzelewska

 

Dariusz Jargiło

Michał Kaproń

Karol Sosnówka

Kacper Zielonka

Paweł Szkup

Jacek Szczecki

Mateusz Oleszko

Łukasz Gajór

 

 

Autorami zdjęć są: Martyna Zielonka, Mikołaj Dyjach

Autorami artykułu są: Dariusz Jargiło, Michał Kaproń, Łukasz Gajór