Co sprawia więcej radości, niż spotkanie w gronie przyjaciół i wspólna zabawa przy wspaniałej muzyce?

23 stycznia w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z powiatu janowskiego zorganizowana przez Stowarzyszenie ,,Wawrzynek’’. W spotkaniu tym brali udział wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu pod opieką p. Anny Targońskiej i p. Katarzyny Orzeł. Wolontariuszki przygotowały układ taneczny, który zaprezentowały do piosenek zespołów Extra Mocni i LiLi. Ogromną radość sprawiły dzieciom piosenki wykonane przez Wiktorię Siroń i Julię Kierepkę. Zabawy i konkursy dla uczestników przygotowały Amelka Zarębska,  Patrycja Sajewska i Agata Łukasik. Wiele emocji wzbudził konkurs na najciekawszy kostium karnawałowy- dzieci i ich rodzice wykazali się dużą kreatywnością i poczuciem humoru. Wszyscy uczestnicy spotkania wspaniale bawili się przy muzyce zespołu Kleszcze.

           

WOLONTARIUSZE BIORĄCY UDZIAŁ  W ZABAWIE CHOINKOWEJ

1.Magdalena Flis 3aG

2. Wiktor Kaproń 3aG

3. Izabela Ciosmak 3aG

4. Amelia Wojciechowska 3aG

5. Weronika Siembida 3aG

6. Anna Powęzka 3aG

7. Kamil Flis 3aG

8. Anna Ostrowska 2bG

9. Natalia Sokół 2bG

10. Jolanta Wojtan 2bG

11. Julia Lepiejza 2bG

12. Wiktoria Gumienik 2bG

13. Julia Serwatka 2eG

14. Natalia Szarek 2eG

15. Natalia Kuśmierczyk 3dG

 

16. Natalia Majkowska 3cG

17. Klaudia Flis 3dG

18. Maciej Malinowski 2dG

19. Agtata Łukasik 2dG

20. Patrycja Sajewska 2dG

21.Amelia Zarębska 2fG

22. Edyta Dycha 2cG

23. Aleksandra Stolarz 2cG

24. Karolina Graboś 3eG

25. Agnieszka Bielak 2cG

27. Anna Łupina 7b

28. Maciej Suchora 6e

29.Natalia Krzysztoń 6e

                     Anna Targońska, Katarzyna Orzeł - opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu