29 grudnia 2017 roku spotkaliśmy się w sali gimnastycznej przy ulicy Ogrodowej 25 – dzieci, rodzice, przedstawiciele władz samorządowych i władze Klubu. Spotkanie rozpoczął prezes JKKT, pan Ryszard Majkowski. 

Następnie głos zabrał pan Burmistrz Janowa Lubelskiego,  Krzysztof Kołtyś, który pogratulował nam dwuletniej już działalności i dotychczasowych sukcesów oraz złożył życzenia świąteczne i noworoczne. Następnie podzieliliśmy się opłatkiem, a dzieci otrzymały paczki. W czasie, gdy rodzice omawiali sprawy Klubu, dzieci rywalizowały w różnych zawodach i zdobywały kolejne medale. Po treningu zorganizowaliśmy przyjęcie dla małych i lekko już głodnych karateków.

 

Dziękujemy Dyrekcji za udostępnienie nam Sali gimnastycznej, a atmosferę spotkania możecie Państwo zobaczyć w naszej fotogalerii.

 

                                                                                                              Marek Flis