Dnia 16 listopada 2017 r. na tarasie plastycznym Janowskiego Ośrodka Kultury odbyły się eliminacje powiatowe 21 Jesiennego Konkursu  Recytatorskiego, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły: Julia Flis, Izabela Krzysztoń, Zofia Lenart, Anna Łupina, Zuzanna Maziarz, Magdalena Placha.

Młodzi recytatorzy zmierzyli się w tym roku z twórczością poety, pisarza i publicysty Bolesława Leśmiana z okazji przypadającej w tym roku 140. rocznicy jego urodzin. Gratulujemy wszystkim uczestnikom pięknej recytacji, a zwłaszcza osobom nagrodzonym.

 

I miejsce i nominację do udziału w konkursie na szczeblu wojewódzkim otrzymała Anna Łupina z klasy VII b (opiekun: p. Ewa Wiechnik).

 

III miejsce zajęła Zuzanna Maziarz z klasy 3e gimnazjum (opiekun: p. Beata Rzędzicka - Stolarz).

 

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Janowie Lubelskim.