Dnia 7.12.2017r. w Lublinie odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu.

W finałach wojewódzkich po raz pierwszy startowała sztafeta chłopców 6x25m, zaś indywidualnie naszą szkołę reprezentowali: Julia Ożóg, Ola Szmidt, Filip Ponczek i Patryk Tylus. Wszyscy nasi uczniowie zaliczyli bardzo dobre starty w swoich konkurencjach. Na uwagę zasługuje fakt, że Patryk będąc uczniem II klasy zajął bardzo wysokie IV miejsce a sztafeta chłopców mając w składzie tylko siódmo i drugoklasistów zajęła VIII miejsce.

Miejsca naszych uczniów w poszczególnych konkurencjach.

Sztafeta chłopców 6x25m VIII miejsce w składzie.

1.     Tylus Patryk           
2.     Pelc Sebastian          
3.     Kaproń Michał          
4.     Podpora Patryk         
5.     Paryś Jakub               
6.     Ponczek Filip             

IIe
IIa
IIb
IIc
IIf
7c

 

Styl grzbietowy

4 miejsce – Tylus Patryk IIe

 

Styl dowolny

10 miejsce – Szmidt Aleksandra 
12 miejsce – Ożóg Julia 
13 miejsce – Ponczek Filip 
IIIb
7d
7c

 

Opiekun: Grzegorz Sowa