Integracja uczniów i rozwijanie uzdolnień sportowych to główny cel  XVII Świątecznego Turnieju Tenisa Stołowego, który odbył się 7 grudnia 2017 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II w Gorzycach.

Tego dnia  pięcioosobowa drużyna naszej szkoły pod opieką p. Jarosława Kańkowskiego – nauczyciela wychowania fizycznego i p. Andrzeja Tomczyka – wicedyrektora szkoły udała się na turniej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II  Diecezji Sandomierskiej  zorganizowany pod honorowym patronatem Wójta Gminy Gorzyce. Zawody rozgrywane były systemem indywidualnym. 

Wyniki naszych zawodników:

Anna Rubaj        - II miejsce
Agata Łukasik     - IV miejsce
Anna Łupina       - V miejsce

Jakub Sajdak       - IV miejsce
Adrian Myszak   -  VII miejsce

W tym samym dniu rozstrzygnięto także Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Spotkania z Matką – Maryja w życiu Jana Pawła II”  i wręczono cenne nagrody.
W kategorii klasy VII i gimnazjum  - III miejsce zdobyła Natalia Flis – uczennica klasy VII c. 

Zwycięzcom i nagrodzonym serdecznie gratulujemy.